Leczenie antybiotykami i zastrzykami zapalenia migdałów

Witam mam 27 lat i przez piec lat chorowalam na silne zapalenie migdalow i pomimo leczenia antybiotykami i zastrzykami i szczepiankami nie udalo się i musilala wyciąć migdaly i właśnie po operacji zaczęły sie problemy takie jak nawracajace zapalenie oskrzeli i zapalenie stawów czasem była gorączka a czasem nie było robilam różne badania ale lekasz mi nie zaproponował tych badań i nie wiem czy mam się o nie dopominac czy nie może nie widzi potrzeby

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.