Leczenie blizn pooparzeniowych

Po Zagojeniu się rany pooparzeniowej powstała mi na dłoni widoczna blizna. Proszę o polecenie skutecznego środka do Leczenia blizn. Z góry dziekuję.

Aleksander Ropielewski

Polecam z własnych doświadczeńmaść solcoseryl. Należy się jednak liczyć z umiarkowanym efektem z racji na umiejscowienie blizny, która poddawana jest ciągłym napięciom oraz ekspozycji na słońce i środki drażniące.

Postępowanie zależy od tego jak dawno blizna powstała. Jeżeli jest świeża, mozna zastosować maść Scar repair Regima. Jeżeli powstała dawno, skuteczne bedą zabiegi laserowe- prosze udać sie do lekarza medycyny estetycznej.