Leczenie choroby zrostowej w Polsce

Czy sa jakieś ośrodki w Polsce zajmujące się leczeniem choroby zrostowej? Zmagam się z tą dolegliwością od ponad roku i do tej pory nie znalazłam specjalisty, który mógłby przynajmniej zmniejszyć dolegliwości bólowe. Schudłam ponad 40 kg i jestem załamana, bo nie wiem, gdzie mogę się udać po pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie napisała Pani z jakiego powodu powstały zrosty i w jakiej lokalizacji występują. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.