Leczenie Clatrą i Benicortem a swędzenie skóry

Witam Od miesiąca bardzo swędzi mnie skóra. Na poczatku leczyłam Clatrą, benicortem ale nic nie pomagało. Trafiłam do dermatologa, który wykluczył żeby to były zmiany dermatologiczne i alergologiczne. Brałam zastrzyki phenazolinę i nic niepomogło. Mijają kolejne dni, a mnie strasznie swędzą nogi, a od trzech dni pojawiają się siniaki z dnia na dzięń coraz więcej, co to może być? jak mogę sobie pomóc:)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu już wykonanej diagnostyki będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.