Leczenie gradówki na oczach

Witam. Mam 50 lat. Ponad pół roku temu wyskoczyła mi gradówka na powiece. Została usunięta niedokładnie. Zabieg powtórzyłem w innym szpitalu. Po 2 miesiącach znów wyskoczyła gradówka. Krople i maści nic nie pomagały. Wykonałem wymaz z oka. Wyszedł gronkowiec złocisty. Prawdopodobnie gdzieś mi go sprezentowno. Obcnie biore domięsniowo gentamecyne 6 dni i oftaquix 3x1. Mam termin na usunięcie 2 gradówki czy w takim stanie mogę poddać się zabiegowi? (3 dni po odstawieniu gentamecyny)

Piotr Pilarski

Jak najbardziej może się Pan poddać zabiegowi. Postępowanie jest prawidłowe.

Pozdrawiam.