Leczenie grzybicy penisa u lekarza rodzinnego

Witam Zauważyłem na swoim penisie najprawdopodobniej objawy grzybicy. Czytałem dużo na internecie i jestem na 99% pewny że to niestety to. Chciałem zapytać gdzie mogę udać się do lekarza skoro jestem na studiach 200km od domu i nie mam możliwości udania się do lekarza rodzinnego.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Do lekarza dermatologa-wenerologa - nie jest wymagane skierowanie.
Jeśli jest to grzybica, powinien Pan także zakupić w aptece maść z klotrimazolem, która stosowana jest w leczeniu grzybicy okolic intymnych.