Leczenie grzybicy pochwowej

Witam jestem w trakcie leczenia grzybicy pochwowej , mialam silna grzybice otrzymalam leki (MYCOSYST, CLOTRIMAZOLUM dopochwowo) kuracje zaczelam od wczoraj dzis drugi dzien wzielam juz dwie tabletki i 3 tabletki dopochowe ulga jest juz bardzo duza. Dziś dostalam okres i nie mam pojecia co mam robic jakie leki teraz moge brac i czy grzybica w trakcie okresu sie nasili . Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę stosować zalecone leki nawet w czasie trwania miesiączki.