Leczenie grzybicy w pachwinach

Witam! Mam problem z grzybicą w pachwinach. Stosuję Clotrimazolum i Trawokort. Na początku była poprawa, ale potem gdy dalej stosowałam tą drugą maść zaczęło mnie znów swędzić, więc zmieniłam na Pimafucin. Na dodatek czuję również dyskomfort w jamie ustnej. Dentysta przepisał mi Nystatynę w proszku do pędzelkowania dziąseł i Nystatynę - tabletki doustne 500 000m.j. Leczę się już ponad tydzień ale nie widzę poprawy. Mam pytanie, czy Pimafucin może być stosowany w tym miejscu, czy raczej Triderm?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie leczyć się samodzielnie! Zmiany w obrębie pachwin oraz jamy ustnej powinien ocenić specjalista dermatolog, który wdroży właściwe leczenie.