Leczenie Hashimoto a powiększenie węzłów chłonnych, omdlenia, zaburzenia równowagi, szum w uszach i zaburzenia widzenia

Witam . od woch lat lecze chorobe tarczycy hashimoto.. od roku powiekszyly mi sie wezly chlonne w szyi i podbrudkowe . od pol roku moje samopoczucie sie pogorszylo mam omdlenia zaburzenia rownowagi zachwiania szum w uszach lata mi czarna kreska wlewyk oku wyglada jak pajeczynka do tego doszedl swiatlo wstret wieczorem moge tylko przy lampce siedziec bo swiatlo mnie strasznie razi w oczach mi sie troi i nocne pikanie w lewym uchu .. bardzo prosze o porade. dodam ze 10 lat temu ukasil mnie kleszcz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niespecyficzne. Ponieważ mogą być wynikiem schorzeń centralnego układu nerwowego, konieczna jest konsultacja neurologiczna. Przede wszystkim proszę jednak skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.