Leczenie HBV u 28-letniej kobiety

Witam, Mam 28 lat i od ok.7 lat leczę się na HBV (obecnie Viread 245mg) z dobrym skutkiem. W ostatnim czasie obserwuje się umnie podwyzszone AFP ostatnio do 43. USG wykazało mała plamkę MRT brak istotnych zmian, powtórzone MRT z kontr. zmiana o charakterze FNH. Co mam o tym myśleć czy jest to coś poważnego bo poziom AFP jest dość wysoki. Urologiczne bez zastrzeżeń. Proszę o ocenę gdyż czekam dopiero na wizyte do specjalisty a nerwy robią swoje. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a kiedy będzie ta wizyta? fnh to ogniskowy guzkowy rozrost wątroby - konieczna jest dalsza obserwacja.