Wynik badania USG jamy brzusznej 43-letniej osoby do analizy

Wynik badania USG. Mam 43 lata i ostatnio miałam badanie USG gdzie widnieje zapis, iż watroba o prawidłowych obrysachsilnie hyperechogeniczna w okolicach pęcherzyka żółciowego widoczny obszar hypoechogeniczny o wymiarach 23x*9 mm-ogniskowy brak stłuszczenia?Martwi mnie ten zapis z uwagi,że miałam robione USG i TK jamy brzusznej 2 lata temu i była tylko informacja o wątrobie silnie hyperechogenicznej bez żadnych zmian.Jak mam ten wynik rozumieć?Bad ALAT 64 ASPAT 31 morfologia jest OK.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym skonsultować wynik badania z gastroenterologiem, sądzę, że wykazana nieprawidłowość będzie wymagała czasowej obserwacji i potórnego usg za pół roku.
Pozrawiam