Leczenie kanałowe górnej szóstki

Leczę drugi raza szótkę górna kanałowo dwa kanały zostały od razu zrobiony a trzeci na trudny dostep na rok czasu zostawiony ze sie sam w sobie zamnkie w przeswietleniu wszyszla ciemna plama w zebie trzeci kanal zostal zrobioby a zab bolał po 1.6 roku został znaleziony czwarty kanał jest trudny dostep do tego kanalu jestem po antbiotyko terapi i dwóch zabiegach czyszcznia z osadu lewej strony gdzie jest zab nadal boli naj gorzej jest noca zeba rozrywa po drugim czyszczeni zeba jest jescze gorzej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.