Leczenie kanałowe zęba a problemy z kręgosłupem

Witam. Czy podczas L4 chorobowe przez problemy z kręgosłupem(wystawione przez lekarza rodzinnego) można się wybrać do lekarza stomatologa na wizytę zaplanowaną już od kilku tygodni. Dodam jeszcze, że ząb jest w trakcie leczenie kanałowe i został zatruty. Czy mogę w takim wypadku bez problemu wybrać się do stomatologa, czy muszę przełożyć moją wizytę na inny termin??

Witam,
Wszystko zależy jakie problemy z kręgosłupem Pan ma. U stomatologa w trakcie leczenia kanałowego będzie Pan w pozycji leżącej przez ponad godzinę i nie będzie mógł Pan się zbyt często poruszać.
Jeżeli nie ma Pan przeciwwskazań do długotrwałego przebywania w pozycji pół leżącej - pół siedzącej to nie powinno być problemu. Najlepiej jednak zapytać o zdanie lekarza który wystawił Panu skierowanie.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło