Zapalenie oskrzeli a leczenie kanałowe zęba

Witam, mam włożoną trutkę w ząb i właśnie mija mi termin(14dni) w którym pani stomatolog kazała mi przyjść na wizytę (oczywiście leczenie kanałowe), ale złożyło się tak, że właśnie dostałem zapalenia oskrzeli. Czy muszę przez to przełożyć wizytę u pani stomatolog? Jeśli tak to dłuższe trzymanie trutki w zębie nie będzie miało jakichś negatywnych konsewkencji?

Witam!
Proszę przełożyć wizytę!!! Najpierw powinien Pan wyleczyć zapalenie oskrzeli! Jeżeli opatrunek w zębie trzyma się dobrze i nie ma Pan dolegliwości bólowych,to przełożenie wizyty nie będzie miało żadnych negatywnych konsekwencji dla zęba! Pozdrawiam.