Leczenie kanałowe zęba a RTG
Witam. Czy lekarz dentysta może prawidłowo stwierdzić potrzebę leczenia zęba kanałowo po lekkim jego nawierceniu? Bez robienia zdjęcia rtg?

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Witam!
Owszem,lekarz może stwierdzić konieczność takiego leczenia,gdyż istnieje szereg innych objawów wskazujących na chorobę miazgi zębowej... Zdjęcie rtg jest badaniem pomocniczym i oczywiście niezbędnym do dalszego leczenia!
Pozdrawiam.
Lek. dent. Katarzyna Wierzbowska
może
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk