Leczenie łojotoku lekiem Izotek

Chciałabym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość prowadzenia kuracji izotretoiną w przypadku silnego łojotoku skóry głowy i twarzy, bez występowania aktywnych zmian. Kilka lat temu leczona byłam izotekiem, zmiany ustąpiły, natomiast łojotok powrócił, podczas stosowania peelingów chemicznych oraz maści zewnętrznych, problem łojotoku tylko się nasila. Proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, teoretycznie raczej taka terapia nie jest wskazana ale najlepiej jak się Pani uda do dermatologa celem konsultacji. Pozdrawiam