Leczenie nadciśnienia u 83-letniej osoby

Jak leczyć nadciśnienie tętnicze u mojej babci która ma 89 lat ciśnienie mierzone o 15 30 wynosi 189/ 90od wielu lat narzeka rownież na bóle głowy. Leki na nadciśnienie przyjmuje tylko rano.

Magdalena StusiĹska

Przede wszystkim należy skonsultowac się z lekarzem POZ babci. Myślę że może warto zmienić leczenie lub godziniy przyjmowania leków.