Leczenie niewyrównanej wady wzroku

Witam, Ostatnio pytałem sie , jeden z lekarzy napisał mi że mam prawdopodobnie niewyrównaną wadę wzroku ( widze lekko podwójnie napisy np. białe na czarnym tle na końcu filmu) chciałbyk sie zapytać w jaki sposób będę leczony? będę nosił okulary? czy moją wadę da sie wogóle naprawić??? ;(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, potrzebuje Pan okulary o różnych szkołach, indywidualnie dobranych do każdego oka.