Leczenie pleśniawek u półtorarocznego dziecka

Witam . Co można stosować u 1.6 rocznego dziecka na pleśniawki? Lekarz przepisał nystatyne, ale po jakimś czasie biały nalot znów pojawia się na języku. Jak sie pozbyc ich raz na zawsze?

Witam. Niestety pleśniawki mają tendencję do nawracania. Proszę pędzlować buzię dziecka nystatyną zarówno w czasie pojawienia się pleśniawek jak i kilka dni po ich ustąpieniu.