Leczenie raka złośliwego

Witam. Mój tato ma 70 lat. 3,5 roku temu miał usuniętą nerkę - rak złośliwy. Od miesiąca leczony na zapalenie płuc. Rentgen wykazał 7mm zmianę pod obojczykiem. Badania krwi wraz z markerami nowotworowymi prawidłowe. Tomografia nic nie dała Lekarz twierdzi że przerzuty w tym przypadku nie umiejscawiają się w takim miejscu. Zaleca prześwietlenie za 3 m-ce i obserwację taty. Nie można pobrać wycinka ze względu na miejsce. Co można jeszcze zrobić by sprawdzić czy to przerzut.

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto wykonać badanie kontrolne za jakiś czas. Wspomniane 3 m-ce są dobrym okresem. Biopsja mogła by rozwiać wątpliwości. Jednak umiejscowienie zmiany jest dość niefortunne.