Leczenie silnego bólu w części lędźwiowo-krzyżowej
od ponad pol roku miewam silne bole w czesci ledzwiowo krzyzowej.3miesiace stosowania dicoflenak 75mg 2 razy dziennie oraz zaldiar 6 tabletek nie pomagaly.rumatolog zalecil leczenie medrolem 10dni32mg,10dni16mg i 10dni 8mg.po dwuch tygodniach bol sie zmniejszyl ale nadal jest (zaldiar 2 razy dziennie).jestem na koncowym etapie 16mg dziennie.rezonans nic nie wykazal.badanie krwi crp22.czy po zakonczeniu kuracji bol moze wrocic?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Niestety ból może powrócić. Sugeruję kontakt z poradnią leczenia bólu przewlekłego i neurochirurgiem.