Co jest powodem bólu pleców trwającego od 2 lat?

Witam.Kobieta 28 lat.Od dwoch lat mam ciągle bole gornej czesci plecow szyi,ramienia,prawej reki (ubutki w mięśniu prawego ramienia)w odc.piersiowym mam przepukliny oraz w ledzwiawym i pszyjnym wypukliny.od 2 lat zażywam palgotal 75mg 650. 3razy na dobe bo bol jest nie do zniesienia.rehabilitacja za rok a ja jiz nie mam sił.pomocy.Neurochirurg mnie zbyl prosze o pomoc.Mozna operowac jak tak boli?

Jeśli bóle nie ustępują po leczeniu zachowawczym, po zabiegach rehabilitacyjnych to jest taki stan związany z patologią kręgosłupa wskazaniem do leczenia operacyjnego, ale bezpośrednią decyzję w tej sprawie musi bezpośrednio podjąć neurochirurg.