Leczenie siwienia włosów u 16-latki

Mojej szesnastoletniej córce siwieją włosy. Co jest tego przyczyną i jak można to uleczyć?

Jedna z czestszych przyczyn siwienia wlosow w takim wieku jest bielactwo, ktore moze wystepowac na skorze owlosionej glowy. Warto jednak skorzystac z konsultacji dermatologicznej, aby ocenic jaki siwienie ma charakter, czy wystepuje w zakresie calej skory glowy, czy tylko w pewnych miejscach oraz aby dobrac odpowiednie leczenie.