Leczenie trądziku podczas karmienia piersią

Witam, jestem mama karmiąca i nie mogę poradzić sobie z tradzikiem.trądzik miałam również przedciaza,leczylam się u dermatologa roznymimascmi np.duac po którym się wyleczyla,niestety teraz nie mogę nic używać( z tego co mi wiadomo). Podczas brania tabletek antykoncepcyjnych również nie miałam problemu,wiec czy jeśli na czas kiedy karmie tabletki jedno składnikowe pomogą mi się pozbyć pryszczy? Jakich kosmetyków mam używać by stan cery sienie pogarszał?

Może Pani używać maści na trądzik przepisane przez lekarza i korzystać z peelingów medycznych są to preparaty, które nie przenikają do krwioobiegu.