Leczenie wszawicy u dziecka

Moja córka zaraziła sie wszami , kiedy zauważyłam gnidy odrazu poszłam spłukać jej głowe specjalnym szamponem ... Lecz po 2 dniach nie zdołałam znaleść wszystkich gnid i dzis znalazłam 4 które żyją , nie jestem pewna czy one zyją czy poprostu strzelają ... Pomóżcie :(

Aleksander Ropielewski

Prosze dla pewności jeszcze raz umyć włosy szamponem. Trudno mi ocenić czy wszy są żywe bez możliwości ich oceny.