Leczenie zaćmy u 7-latka

Witam, u mojego 7-letniego syna zdiagnozowano zaćmę. Lekarze nie chcą operować a zaćma się poszerza. Proszę o informację kiedy można wykonać operację i czy są jakieś inne metody leczenia?

W leczeniu zaćmy u dzieci specjalizuje się m.in. Klinika Okulistyki Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie proszę się skonsultować z lekarzami z tej kliniki na pewno coś doradzą.Pozdrawiam