Leczenie zatrutego zęba po usunięciu plomby

Mialem zatrutego zęba kilka miesiecy temu. Niestety z powodu braku funduszy aa potem z braku czasu zaniedbalem leczenie. Niedawno wypadła plomba z tego zeba. Jakie sa możliwe konsekwencje? Chciałbym usunac tego zeba ,gdyz nie stac mnie na leczenie kanaalowe

Witam, jeżeli ząb był zatruty i Pan nie kontynuował dalszego leczenia to wypadł opatrunek a nie plomba. Skutki nie leczenia to zgorzel, zapalenie tkanek okołowierzchołkowych no i oczywiście jest to ognisko zakażenia. Może pojawić się również ból. Proszę pamiętać, że usunięcie zęba jest nieodwracalne, może Pan w przyszłości żałować tej decyzji. Pozdrawiam