Leczenie zespołu suchego zębodołu

Jak długo trwa leczenie suchego zębodołu? Byłam już na dwukrotnym płukaniu miejsca po ekstrakcji, jutro idę na kolejne. Ile mniej więcej może być jeszcze takich wizyt?

Proszę uzbroić się w cierpliwość.Dla osób palących : o paleniu papierosów należy całkowicie zapomnieć,bo najczęściej to główna przyczyna upośledzonego gojenia po ekstrakcji zęba.