Leczenie złamania nogi po 2 miesiącach

dobry wieczor,przez 2 miesiace prawie chodzilam ze zlamana noga w piszczeli wyszlo to dopiero teraz na rtg,wczesniej bylam leczona na zapalenie nogi po zacieciu sie maszynka przy goleniu,wczesniej nie mialam rtg.w miedzy czasie sie wywalilam chodzac o kulach.co teraz bedzie z moja noga? Jest w zaawansowanym leczeniu zrasta sie niby dobrze ale co dalej,boli mniej ale nadal chodze o kuli.gipsu nie mialam bo juz za pozno

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli konsultowała się Pani ze specjalistą ortopedą, który uznał, że kość zrasta się prawidłowo, to właściwie nie ma powodów do niepokoju. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego.