Jak leczyć uraz nogi po wypadku motocyklowym?

Witam.brat dwa miesiace temu mial.wypadek motorem, przejechal.mu po nogach samochod z naprzeciwka skomplikowane zlamania repozycja stawu kolanowego zespolenia gwozdziami obecnie jest rehabilitowany najwiekszy problem jest z tym.ze niemoze zginąć nóg w kolanach co moze byc tego przyczyną oraz czy istnieją takie przypadki ze zespolenia nie są wyciagane? Czy wczesniej czy pozniej będą one zawsze wyciagniete?

Lek. Tomasz Budlewski

Wztatko zależy . Jakie dokładnie złamanie i jaki dokładnie zabieg? Jakie dokładnie założono zespolenia ? I czy no srodszpikowe ? Wskazana wizyta i lekarza prowadzącego