Zawroty głowy, oczopląs, szum w uszach, zaburzenia snu, uczucie gorąca, skurcze mięśni i drętwienie nóg

Obecnie mam zawroty głowy silne bule szumy i tp,oczoplas,szum w uszach zaburzenia snu niedowład miesni dretwienie nóg i skurcza bule mięsni i kolan oraz łydek czasami pieczenie i mocne skurcze stóp tak samo i rąk dochodzi czasami silne bule i gorące uczucie trudno to czasami nazwać .Kilka lat temu miałam 2 wypadki samochodowe miałam złamaną jedna noge a drugą strasznie poczaskaną , potem miałam wypadek motorem może to sa skutki moich obiaw chorobowych prosze o pozytywna opinie i poradę .

Moja porada: udać się do lekarza który będzie mógł Panią porządnie zbadać i zlecić dodatkową diagnostykę. Prezentuje pani cały szereg objawów z rożnych układów i z tego co Pani napisała składa się to na obraz dosyć skomplikowanego przypadku.