Lek na mdłości podczas lotu samolotem

Lecę samolotem do Uk, i po prostu czasem mam mdłości w samolocie, jaki lek najlepiej wybrać?

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że cierpi Pani na chorobę lokomocyjną. DO jej leczenia standardowo stosuje się leki zawierające dimenhydraminę. Jeżeli nie ma Pani przeciwwskazań może je Pani stosować bezpiecznie zgodnie z opisem leku dołączonym na ulotce informacyjnej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję rozważyć hydroksyzynę. Właściwy lek zaleci Pani lekarz POZ.