Lęk przed zasypianiem przy paraliżu sennym

Od trzech lat meczy mnie paraliż senny.. Nie moge tego znieść. Panicznie boje sie zasypiać, myśle o najgorszym zeby tylko zapobiec temu co sie dzieje w rożnych odstępach czasowych. To jest straszne... Do kogo mam sie udać? Tylko nie do psychiatry! Po prostu błagam o pomoc, o rade! Nie odsyłacie mnie do żadnych lekarzy, po prostu mi pomóżcie zanim stanie mi sie cos w glowe, bo nie wytrzymuje tego co mi sie przytrafia.. Nikt mnie nie rozumie, co ja mam zrobic zeby normalnie moc spać?

Przede wszystkim należy się zastanowić nad przyczyną trudności o których Pani pisze, a do tego konieczne jest uzyskanie większej ilości informacji orz konsultacja u specjalisty. Pierwsza wizyta u psychologa czy psychiatry, rodzi mnóstwo wątpliwości i obarczona jest wieloma mitami. Jednak często już po pierwszej wizycie pacjenci mówią o tym, jak bardzo żałują, że nie zgłosili się ze swoim problemem wcześniej. Wierzę, że i Pani uda się pozbyć lęku. Trzymam kciuki!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza