Lęki po wypiciu dużej ilości alkoholu

Przez 3 dni piłam 0,5 litra wódki. Dziś wypiłam kieliszek wódki i 2 piwa przez cały dzień. Chciałam sie zapytać czy cos mnie dorwie( w sensie jakieś lęki większe lub coś innego)

W związku z redukcją i/lub odstawieniem alkoholu może wystąpić u Pani zespół abstynencyjny a w najgorszym razie powikłania pod postacią napadów padaczkowych czy majaczenia - a to wymaga leczenia w szpitalu.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza