Leki na receptę a wadzy serca

witam.od kilku miesiecy jestem leczona fluoxetiną 20 i propranolol 40,gdyz mam depresje.czytałam ze fluoxetina powoduje wady serca.czy powinnam nadal brac lek,niszczac serce?ponadto zauwazyłam zjawy i halucynacje po tych lekach.dodam ze nie pomagaja,choc zazywam je od wielu miesiecy.co mam robic?chodze na terapie,działa średnio,ale czy faszerowanie tymi lekami jest bezpieczne dla mnie.mam 35 lat.waze 50 kg,nie jem,nie sypiam mam wiele objawów somatycznych.prodsze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji może okazać się konieczne zmodyfikowanie terapii. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.