Ból klatki piersiowej, osłabienie, kłucie serca

witam od paru miesiecy mam dziwne dolegliwosci tj.bol klatki piersiowej ,uczucie ze zaslabne , kucie serca po zrobieniu wszystkich badan okazuje sid ze jestem zdrowa czyli jest to nerwica chodze do terapeuty i czuje poprawe ale mam pytanie gdyz w aptece zaproponowano mi abym brala magnez z potasem asparaginian extra ze to mi pomoze ald czy moge barac robilam badania i potas wyszedl dobrze czy to nie zaszkodzi czy lepiej brac witamine d3 prosze o odpowiedz

Tego typu farmaceutyki będą miały wpływ na Pani terapię na poziomie efektu placebo, co do ewentualnych skutków niepożądanych proponuje skonsultować się z farmaceutą lub przeczytać ulotkę.