Leki na zaburzenia występujące po przyjmowaniu amfetaminy w przeszłości

ja już pisałę mam stałę zaburzenia zmienne raz tak raz tak psychiczne po amfetaminie nie biore od 4l nie przechodzi, dostałem odp żeby udać się do lekarza byłem próbowałem różnych leków i nic ,dostałęm skierowanie do szpitala z podwójną diagnozą tylko długie m-ce musze czekac ,a wiem czym one są wywołane-raz blokowaniem receptorów neroprzekażńka a raz zwiększać działanie neroprzekażńą z synapsy bo odczuwam rużnie zaburzenie zaburzenia pytanie czy sa jakies leki na to a jak tak to jakie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego, po badaniu będzie wprowadzone odpowiednie postępowanie.

 Lek. Tomasz Budlewski

Dzień dobry
jeśli Pana samopoczucie jest tak zmienne jak Pan opisuje konieczne jest leczenie stacjonarne aby odpowiednio dobrać leki
Pozdrawiam