Leki nasenne a wyjazdy

Witam. Biorę trazodon 1/3 tabletki ale nie jestem w pełni zadowolona jego usypianiem. O wiele lepiej działa mirtazapina i chciałabym ją stosować doraźnie, w razie potrzeby kiedy potrzebuję się wyspać. I tutaj mam pytanie: czy mogę pominąć jedną dawkę trazodonu na dawkę Mirtoru? Pytam, ponieważ jadę na wakacje, a wiem, że ciężko mi będzie zasnąć w nowych warunkach i chciałabym się poratować Mirtorem.Powiedzmy, że jadę na wakacje 20 maja, czy mogę 19 maja wziąć trazodon, 20 maja Mirtor?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może warto będzie zmodyfikować leczenie.