Uzależnienie od leków nasennych

Jestem uzależniony od leków nasennych typu stilnox i estazolam. Kompletnie nie mam możliwości na leczenie w ośrodku zamkniętym Jest jeden bardzo ważny powód który uniemożliwia mi wyjazd na dłużej niż 6 dni. Biorę 4 tabletki stilnoxu i często nawet to nie działa. Po odstawieniu leków po po prostu nie śpię zaczęły się ataki paniki, otępienie, omamy. Mieszkam w małej miejscowości. Terapia jest na miejscu ale detoksu nie ma. Czy w warunkach domowych da się odstawić leki?

Witam,

Odstawienie leków w warunkach domowych może być możliwe, ale przy intensywnej pomocy terapeutycznej.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska