Leki w leczeniu dny moczanowej

Czy lek milurit jes jedynym lekiem na dne moczanowa?i czy jest ona calkowicie wyleczalna?

Dzień dobry
Lek milurit nie jest jedynym lekiem stosowanym przy dnie moczanowej. Lekarz na podstawie badań oraz fazy, w jakiej znajduje się choroba dobiera leki. Wczesne zdjagnozowanie choroby,dobrze dobrane leki i odpowiednia dieta spowodują ustąpienie objawów i poprawę zdrowia. Pamiętać należy o tym, że po odstawieniu leków konieczne jest utrzymanie odpowiedniej diety ponieważ zbagatelizowanie tej choroby może pociągnąć za sobą poważne konsekwencje zdrowotne.
Pozdrawiam
Ania Kuczkin