Lekki ból górnej siódemki

od okolo pol roku lekko boli mnie ząb 7 górny, tylko przy nagryzaniu, na rtg wyszlo tylko ze plomba jest duza ale daleko jeszcze do nerwu, czy taki stan oznacza ze bedzie trzeba go koniecznie leczyc kanalowo? martwie sie bo mam juz pare zebow kanalowo leczonych i slyszalem ze martwe zeby nie sa obojetne dla zdrowia,obawiam sie isc do dentysty, bol nie jest dokuczliwy, naprawde lekki ale za to irytujacy i o czyms pewnie swiadczy dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.