Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Lekkie drętwienie nóg a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

prostu jak np . się dotykam lub drapie to czuję to słabiej niż na prawej nodze i słabiej niż kiedyś czułam. Biorę tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21. Miałam dwa razy podwyższony poziom d dimeru i fibrynogen ale ostatnio juz było ok. Noga nie jest opuchnieta ani nie wyszły mi żylaki itp. Mogę to opisać jakby lekkie dretwienie. Nie poszłam na razie z tym do lekarza, bo już sama nie wiem czy to moje wrażenie czy faktycznie. Czy to może być od tabletek? Jeśli iść do lekarza to do jakiego?
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Najlepiej do lekarza POZ, zbada Pania i ewentualnie pokieruje dalej, nie należy bagatelizować takich dolegliwości, niewykluczone że to od tabletek, przyczyna moga byc tez zmiany w kręgosłupie, prosze udać się do lekarza

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy