Lekkie zawroty głowy po uderzeniu o podłogę

witam mam pytanie moja zona sprzatajac mieszkanie tzn odkurzajac schody zaplatala sie o kabel i zleciala z kilku stopni tzn 4 w dol i uderzyla glowa o schodek jeden. nie stracila przytomnosci, nie wymiotuje, ma tylko bol glowy, i z tego co mowila to lekie zawroty glowy miala, dodam ze nie bylo zadnej rany na glowie brak krwawienia, moze malutki guz po uderzeniu czy to jest powod do zmatwien co do wstrzasu mozgu

Magdalena StusiĹska

Najlepiej zgłosić się do lekarza, który zbada żonę i wykona dla pewności badanie RTG.