Lekko zdrętwiała lewa ręka od nadgarstka w stronę łokcia

Witam, od 2 miesięcy mam lekko zdrętwiałą lewą rękę od nadgarstka w stronę łokcia oraz część lewego policzka w pobliżu ucha. Do tego często pobolewa mnie głowa. Badania krwi, moczu w normie, RTG odcinka szyjnego w normie. Miałam również badania neurologiczne - TK głowy, rezonans głowy, badanie płynu mózgowo rdzeniowego, USG tętnic i żył głowy, EKG, EEG i wszystkie badania wyszły dobrze. Co powinnam zrobić dalej ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonancyh już badan i konsultacji będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.