Leukoarajoza okołokomorowa a badania neurologiczne

Witam serdecznie.Czym moze byc spowodowana leukoarajoza okolokomorowa u osoby 41 letniej.Czuje sie dobrze.Nie mam objawów neurologicznych.Badania neurologiczne w normie.Badanie płynu mozgowo rdzeniowego w normie.Prazkow brak.Igg w normie.Hiv ujemny,HCV ujemny,inne wirusy ujemne.W ostatnich latach znaczna otyłość,dość wysoki holesterol o bardzo silne stany astmatyczne-ostatni trwał ponad 3 miesiące...

VPracownia Działań Muzealnych
Zamku Królewskiego w Warszawie

zaprasza na
DZIEŃ ATRAKCJI
na wystawie
Wersal Marii Leszczyńskiej.
Sztuka dworska we Francji XVIII wieku.

W ostatnich latach znaczna otyłość,dość wysoki cholesterol oraz bardzo silne stany astmatyczne-ostatni trwał ponad 3 miesiące...
Myślę, że to główne powody zmian w mózgu
Warto leczyć przyczynowo i zadbać o stan nerwów. Może będą potrzebne konsultacje dietetyka, psychologa, a nawet psychiatry
Powodzenia
Pozdrawiam