Lewe nadnercze w całości pogrubiałe bez wyodrębniającego się ogniska

Prosze o interpretacje mojego wyniku tk.jamy brzusznej: lewe nadnercze w calosci pogrubiale do 11 mm,bez wyodrebniajacego sie ogniska.Przysrodkowo od lewego nadnercza,okoloaortalnie na wysokosci pnia trzewnego widoczna struktura wielkosci 12x6 mm,najprawdopodobniej wezel chlonny.Co to oznacza?

To zbyt mało danych do interpretacji. Proszę z wynikiem udać się do lekarza prowadzącego, który zna powód wykonania tomografii i wówczas podjęte będą dalsze decyzje.