Lexotan na czerwone plamy pojawiające się pod wpływem stresu

witam, dermatolog przepisal lexotan z powodu ze na mojej twarzy pod wplywem stresu pojawiaja sie czerowne plamy na miejscach gdzie kiedys byl tradzik, na szyji, policzkach, jest to bardzo dokuczliwe. pytanie czy pomoze to rozwiazac problem? lub w jakis sposob zalagodzic powstawanie tych "buraczanych" plam?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.