Leżenie dziecka na brzuchu

Witam Dziecko ma 6 miesiecy. Dziecko bardzo czesto przeraca sie na brzuch, nie ulezy dlugo na plecach, ciagle chce byc na brzuchu czy to normalne? Nie umie przewrocic sie z brzucha na plecy. Nawet w nocy po przebudzeniu przekreca sie na brzuch , proboje tez na foteliku

Pewnie tak mu wygodnie. Proszę się nie przejmować. Dziecko uczy się tego co może robić ze sobą i w jaki sposób. Jest to element rozwojowego eksperymentowania. I tyle. Pozdrawiam.