Liczne bakterie w moczu i posiew moczu w 8 tygodniu ciąży

Jestem w 8 tygodniu ciąży i mam liczne bakterie w moczu z posiewu wyszło Escherichia coli miano 2000CFU/ml nie mam żadnych objawów oprócz brzytkiego zapachu moczu , podejrzewam że bakterię mam co najmniej od 4 tygodni . Nie wiem co robić , czy jest możliwość pozbycia się tych bakterii przez picie dużej ilości płynów plus żurawina i witamina ,,C'', jakie dawki w ogóle są dopuszczalne . Czy istnieje szansa na wyleczenie bez konieczności brania antybiotyku w szczególnośći że to 8 tydzień ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety każde zakażenie układu moczowego jest wskazaniem do antybiotykoterapii. Proszę o konsultacje z lekarzem ginekologiem w celu wybrania dla Pani antybiotykoterapii, która nie będzie miała wpływu na stan płodu i będzie odpowiednia do wyniku posiewu. Pozdrawiam