Liczne cysty lamblii pomimo leczenia

Badania wykryły, że w moim wnętrzu znajdują się liczne cysty lamblii. U siostry o bliźniaczych objawach wyszedł podobny wynik. Biorę już 2 tyg. tabletki. Czułam się lepiej, ale teraz znowu powraca do mnie ten stan. Czy idzie się od tego cholerstwa uwolnić? I jak tego "nie siać"? Już nie proszę, a błagam o pomoc. Dodam,że trwa to już ponad dwa lata, więc moja kondycja psychiczna jest na najniższym poziomie. Pozdrawiam!

Potrzebny jest konsekwentny schemat w którym zacznie się od eliminacji tych większych pasożytów tzn robaków obłych, włosogłówki i przywr a lamblie zostawić na koniec.